Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Cytadela by Night – numer #29

15 stycznia godzina: 20:00-21:30

Darmowy

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na bezpłatny bieg z cyklu Cytadela by Night – numer #29.

Spotykamy się tam gdzie zawsze, 15 stycznia 2019 r. startujemy o godzinie 20:00 wieczorem.

Będziemy mieli dla Was niespodzianki od naszego partnera – Decathlon Franowo, Decathlon Poznań Komorniki, Decathlon Swadzim!

Każda pomoc na wolontariacie zawsze nam się przyda! Nasze spotkania na CBN są zawsze i dla wszystkich całkowicie bezpłatne, biegi organizują biegacze dla biegaczy. Jeśli masz ochotę, zawsze możesz nam pomóc w organizacji CBN, np. spisywać wyniki na mecie albo wydawać tokeny uczestnikom, albo np. przynieść coś słodkiego do jedzenia czy wodę do picia albo ciepłą herbatę 😉

Proponujemy każdemu bieg lub marsz na dystansie do wyboru 5 km albo 10 km. Czekamy na każdego na mecie, nawet jeżeli pokonanie dystansu zajmuje Ci dużo czasu. Ostatni otrzymują najgłośniejsze oklaski!

Biegi są zawsze bezpłatne i z pomiarem czasu. Na mecie jak zwykle napoje – może już ciepła herbata – oraz być może słodki poczęstunek.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować! Nie trzeba przynosić ani pobierać żadnych numerów startowych! Zmierzymy Wam dokładny czas biegu każdej osoby. Na mecie otrzymacie “token” z oznaczeniem zajętego miejsca na 5 km albo 10 km. Token oddajecie wolontariuszowi za metą, który spisuje dokładnie Wasze imię i nazwisko. I to wszystko! Nazajutrz po biegu zostają opublikowane dokładne wyniki biegu.

Nie musisz za nic płacić, rejestrować się, pobierać numerów startowych. Wystarczy przyjść przed startem, żeby wziąć udział w naszym biegu. Zalecamy jednak zarezerwowanie 15 minut na przedbiegowe rozmowy z biegaczami i wspólną integrację 😉

Możesz pobiec 5 km (jedno okrążenie) albo 10 km (dwa okrążenia). O dystansie możesz zdecydować podczas biegu.

Po biegu szczegółowe wyniki zostaną opracowane i opublikowane na naszym profilu. Wyniki znajdą się również w enduhub oraz lidze biegowej. Prosimy nie zgłaszać wyników do enduhub – zgłosimy je po poprawieniu literówek i błędów.

Nasze założenia:
– zawsze bezpłatnie, a więc za darmo i wyłącznie na zasadzie wolontariatu – biegacze dla biegaczy
– dokładnie i profesjonalnie zmierzymy Wam czas biegu
– biegamy wieczorami w tygodniu – już nie jesteś uzależniony/a tylko od weekendowych startów, nie tracisz całego dnia na wzięcie udziału w zawodach
– doskonała okazja na wieczorny trening albo fajną aktywność przed snem 😉
– okazja do pościgania się – oczywiście dla tych chętnych
– na mecie napoje oraz coś słodkiego w miarę możliwości 😉 trafia się ptasie mleczko, trafiają się ciastka, placki od uczestników, czasem grill z kiełbaskami
– miła atmosfera zawsze gratis!
Przed biegiem zostanie przeprowadzona odprawa dla debiutantów, gdzie wytłumaczymy zasady biegu, pomiaru czasu i odpowiemy na wszystkie pytania.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Szczegóły

Data:
15 stycznia
Czas:
20:00-21:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2309295486019214/

Organizator

Cytadela by Night
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cytadelabynight/

Miejsce

Poznań, Cytadela
Dzwon Pokoju i Przyjaźni Między Narodami
Poznań, Wielkopolska 60-101 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cytadelabynight/


Dodaj komentarz