Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Decathlon Cytadela by Night #30

2019-02-05 godzina: 20:00-21:30

Darmowy

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na bezpłatny bieg z cyklu Cytadela by Night – numer #30.

Spotykamy się tam gdzie zawsze, 5 lutego 2019 r., startujemy jak zwykle o godzinie 20:00 wieczorem.

Będziemy mieli dla Was niespodzianki od naszego partnera – Decathlon FranowoDecathlon Poznań KomornikiDecathlon Swadzim! Dziękujemy za wsparcie naszej imprezy dla biegaczy!

Każda pomoc na wolontariacie zawsze nam się przyda! Nasze spotkania na CBN są zawsze i dla wszystkich całkowicie bezpłatne, biegi organizują biegacze dla biegaczy. Jeśli masz ochotę, zawsze możesz nam pomóc w organizacji CBN, np. spisywać wyniki na mecie albo wydawać tokeny uczestnikom, albo np. przynieść coś słodkiego do jedzenia czy wodę do picia albo ciepłą herbatę 

Proponujemy każdemu bieg lub marsz na dystansie do wyboru 5 km albo 10 km. Czekamy na każdego na mecie, nawet jeżeli pokonanie dystansu zajmuje Ci dużo czasu. Ostatni otrzymują najgłośniejsze oklaski!

Biegi są zawsze bezpłatne i z pomiarem czasu. Na mecie jak zwykle napoje – może już ciepła herbata – oraz być może słodki poczęstunek.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować! Nie trzeba przynosić ani pobierać żadnych numerów startowych! Zmierzymy Wam dokładny czas biegu każdej osoby. Na mecie otrzymacie “token” z oznaczeniem zajętego miejsca na 5 km albo 10 km. Token oddajecie wolontariuszowi za metą, który spisuje dokładnie Wasze imię i nazwisko. I to wszystko! Nazajutrz po biegu zostają opublikowane dokładne wyniki biegu.

Nie musisz za nic płacić, rejestrować się, pobierać numerów startowych. Wystarczy przyjść przed startem, żeby wziąć udział w naszym biegu. Zalecamy jednak zarezerwowanie 15 minut na przedbiegowe rozmowy z biegaczami i wspólną integrację 

Możesz pobiec 5 km (jedno okrążenie) albo 10 km (dwa okrążenia). O dystansie możesz zdecydować podczas biegu.

Po biegu szczegółowe wyniki zostaną opracowane i opublikowane na naszym profilu. Wyniki znajdą się również w enduhub oraz lidze biegowej. Prosimy nie zgłaszać wyników do enduhub – zgłosimy je po poprawieniu literówek i błędów.

Szczegóły

Data:
2019-02-05
Czas:
20:00-21:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/975342042671962/

Organizator

Cytadela by Night
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cytadelabynight/

Miejsce

Poznań, Cytadela
Dzwon Pokoju i Przyjaźni Między Narodami
Poznań, Wielkopolska 60-101 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cytadelabynight/


Dodaj komentarz