Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

parkrun Poznań – edycja z WOŚP i pacemakerami

12 stycznia godzina: 09:00-11:00

Darmowy

Zapraszamy na #340 spotkanie w ramach parkrun Poznań, które odbędzie się jak zawsze w sobotę – 12 stycznia 2019 r. o godzinie 9:00 rano, na poznańskiej Cytadeli.

W całym kraju we wszystkich lokalizacjach parkrun Polska już w sobotę czyli na dzień przed wielkim finałem będzie grał wspólnie z WOŚP. Jeśli chcecie wesprzeć Orkiestrę, przygotujcie jakieś drobne, gdyż również na Cytadeli zjawi się wolontariusz z orkiestrową puszką i serduszkami. Więcej na temat dołączenia polskiego parkrun do udziału w finale orkiestry moża przeczytwać tutaj:

http://blog.parkrun.com/pl/2019/01/03/parkrun-z-wosp/

Mapka wszystkich orkiestrowych biegów:

https://wosp.maps.arcgis.com/apps/View/index.html?appid=98d9feb8c9024b4dadd70575ab0800b6&fbclid=IwAR335QEEXJ6zCgMHbmsKVElnXIuSRNcF9YQHZDL0SChFNSek0Ta1ZGHBlv0

Ponadto numer najbliższej edycji jest podzielny przez 10, więc będzie to jednocześnie edycja z pacemakerami. Prognozy pogody są optymistyczne, więc już w środę ogłosimy nabór zajączków do poprowadzenia na czasy 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35, 40 min i jeden czas dodatkowy.

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Absolutnie KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni – ponieważ zawsze mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć – najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun, ocenianej jako jedną z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych z ok. tysiąca sześciuset pięćdziesięciu tras parkrun na całym świecie!

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!

Po biegu chętni uczestnicy i wolontariusze spotykają się na wspólnej kawie w Restauracji Manekin Poznań ul. Mickiewicza, z wygodnym dojazdem prosto z Cytadeli. Jeżeli szukasz transportu do kawiarni po biegu – zapytaj koordynatora!

Udział w biegach jest całkowicie BEZPŁATNY – na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:

http://www.parkrun.pl/poznan/

Jednorazowa rejestracja:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Nie może Was zabraknąć na Cytadeli w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy – na pewno nie pożałują.

Prosimy o udostępnianie wydarzenia!

#loveparkrun

parkrun Poznań – to cykliczny, darmowy bieg na dystansie 5km, który odbywa się w parku Cytadela w każdą sobotę o 9:00 rano.
Po biegu odbywa się spotkanie na kawę i śniadanie w restauracji Manekin ul. Mickiewicza

Szczegóły

Data:
12 stycznia
Czas:
09:00-11:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ParkrunPoznan/

Organizator

parkrun Poznań
Email:
poznanbiuro@parkrun.com
Strona internetowa:
http://www.parkrun.pl/poznan/

Miejsce

Poznań, Cytadela
Dzwon Pokoju i Przyjaźni Między Narodami
Poznań, Wielkopolska 60-101 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cytadelabynight/


Dodaj komentarz