1 mar

Ratunek dla zwierząt – kalendarze biegaczek na aukcji

Krótko i na temat!
Na aukcje Allegro wystawiono ostatnie cztery kalendarze z których dochód przekazany będzie dla bezdomnych zwierząt.

Pod opiekę Fundacji trafiają bezdomne psy i koty porzucone, skrzywdzone często okaleczone przez człowieka. Naszym celem jest ratowanie ich życia, leczenie, utrzymywanie do czasu znalezienia im sprawdzonego, dobrego i odpowiedzialnego domu. Koszty leczenia i żywienia są ogromne. Każda złotówka dla nich jest ważna.

Kalendarz Biegaczek to inicjatywa z tradycjami, a na jego kartach znaleźć można sporo znanych nam dobrze dziewczyn z Poznańskich i okolicznych grup biegowych. Format A3 i do tego daty dobrze odseparowane by wygodnie było wpisywać planowane imprezy sportowe – ja używam kolejny rok i Wam polecam.

Z opisu aukcji:

Charytatywna inicjatywa zrodziła się w 2016 roku. I trwa do dzisiaj. Właśnie ukazał się kalendarz na 2021 rok, który można zdobyć, pomagając innym.

Idea jest bardzo prosta, kalendarz jest cegiełką pomagającą osobom w potrzebie.

W pierwszej edycji kalendarza brało udział 12 dziewczyn reprezentujących jedną grupę biegową. Obecnie w sesjach do kalendarza udział bierze wiele grup, które chętnie się zgłaszają. W tym roku kalendarz współtworzą takie grupy jak: Ciastki.pz, Naramowice Biegają, Wataha Północy, Drużyna Szpiku, Mamy – Biegamy, Night Runners, Świerczewo Run, Biegamy z Kiki, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Loco Babki.

Zdjęcia do kalendarza trwały od sierpnia. O różnych porach dnia, dwóch fotografów Ewelina Jaśkowiak i Piotr Rychter fotografowali biegaczki w różnych częściach Poznania. Po przygotowaniu projektu graficznego i złożenia w całość kalendarza poszedł do druku.

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – to motto tegorocznego kalendarza

Dane techniczne:
format A3 pion
Kreda błysk 250g (okładka) 170g (wnętrze)

Pod tym linkiem znajdziecie cztery ostatnie aukcje kalendarzy:
Charytatywny Kalendarz Biegaczek ścienny A3 2021

R e k l a m a

autor: Adrian Diego Stan

Redaktor
Miłośnik fotografii, zabytkowych aparatów, motocykli i Szkocji
Sporty: bieg, rower, spacer, rolki, siłownia, wędrowanie
Lokalizacja: Poznań | Polska

FacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail


Leave a Reply