26 kwi

Biodrówka z Biedronki

Szybko i na temat – póki promocja trwa w Biedronce. Za 49,99zł można kupić biodrówkę HiMountain Terra Expedition.
Skusiłem się, bo od dawna szukam czegoś pojemnego i nie żałuję. Wszystko co trzeba zmieściło się i gdybym jeszcze biegał z moim myszoskoczkiem i dla niego uwiłbym tam norkę.
Ale w detalach…

Oryginalny bidon ma 600ml pod korek, ale nie lubię białych więc odpada. Po włożeniu standardowego Isostara jest całkiem dobrze. W połowie kieszeni mamy pasek do regulacji obwodu kieszeni na bidon.

R e k l a m a

Standardowa butelka izotonika 750ml jest węższa, lecz wyższa, mimo to dobrze zaprojektowana gumka pozwala na zabezpieczenie przed wypadaniem.

Małe BCAA 250ml chowa się głęboko i niestety nie ma jak go zabezpieczyć, ale nie powinien wypadać, bo kieszeń jest sztywna.

R e k l a m a

W największej kieszeni pomieścimy wszystko co trzeba do tego naraz. Żele, żelki BCAA i co tam jeszcze lubicie ze sobą taszczyć. Wejdzie też na przykład kompaktowy aparat fotograficzny.

Do mniejszej kieszeni włożycie dokumenty, telefon i inne płaskie przedmioty, nawet w większej ilości. Jest tu też ukryty karabińczyk do kluczy, ale ja wybrałem dla nich inne miejsce.

Najmniejsza kieszonka pomieści słuchawki albo pieniądze czy karty płatnicze. Jest łatwo dostępna i bardzo poręczna.

Kolejne dwa miejsca na przedmioty ukryte zostały w pasku. To świetne miejsce na klucze czy latarkę czołową. Zaskakująco przestronne. Od spodu wykończone meshem (materiałem perforowanym), więc przylegające do ciała przedmioty będą moknąć.

Nerka posiada logo HiMountain malowane odblaskową farbą, dodatkową listwę odblaskową zabezpieczoną przed zniszczeniem, czy spraniem i odblaskowe przelotki. Jest więc dobrze widoczna.

Dostępna jest w trzech kolorach wiodących: czarno-popielatym, zielono-popielatym i czerwono-czarnym
Promocja w biedronce “Letnie wyprawy” trwa od 25 kwietnia do 8 maja 2018.

Marka: HiMountain
Dystrybutor: Concept Sport – Łódź

R e k l a m a

autor: Adrian Diego Stan

Redaktor
Miłośnik fotografii, zabytkowych aparatów, motocykli i Szkocji
Sporty: bieg, rower, spacer, rolki, siłownia, wędrowanie
Lokalizacja: Poznań | Polska

FacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail


Leave a Reply