10 kwi

Koniec z obtarciami – mam nowe gacie

Mam w szafie kilkanaście par gaci. Jak już wydawało mi się, że znalazłem takie, które mnie nie obcierają w biegu, czy na rowerze to jakimś cudem znów musiałem zmienić zdanie. Problem wydawał się nie do rozwiązania. Ostatnio jednak wybrałem się do Decathlona i w ramach eksperymentu zainwestowałem w bokserki biegowe Kalenji za 14,99zł. Była jeszcze opcja bezszwowa za 49,99zł, ale nie na moją wypasioną dupkę. Stanęło więc na wersji ze szwami.

Wczoraj wybrałem się na przebieżkę i wnioski mam bardzo pozytywne. Gacie są wygodne, przewiewne i co najważniejsze – nie obcierają. Są jeszcze w ofercie w wersji bez nogawek, ale wiem że w pachwinach na pewno by mnie zmęczyły, dlatego wybrałem i mogę polecić właśnie bokserki, które dostępne są w pięciu kolorach. Do tego pięć rozmiarów od S do 2XL, które możecie zobaczyć w sklepie online Decathlona.

Zastanawiam się jednak jak radzą sobie z obtarciami kobiety, gdyż w ofercie tego sklepu jedyne wersje bielizny jakie znalazłem to figi i stringi. Może błędnie zakładam, że bokserki są najlepsze, ale moje doświadczenie właśnie na to wskazuje.

Jeśli macie jakieś doświadczenia dobre lub złe, bieliznę którą możecie polecić, bo rozwiązała Wasze problemy, lub ich po prostu nie sprawia, dajcie znać z chęcią sprawdzę.

R e k l a m a

autor: Adrian Diego Stan

Redaktor
Miłośnik fotografii, zabytkowych aparatów, motocykli i Szkocji
Sporty: bieg, rower, spacer, rolki, siłownia, wędrowanie
Lokalizacja: Poznań | Polska

FacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail


Leave a Reply