22 cze

Pakiet startowy ALE – miły gest

W dobie handlowania naszymi danymi na lewo i prawo, już przestaliśmy ogarniać gdzie i po co się rejestrujemy podając email czy nawet adres. Jest to zjawisko już tak oczywiste, że pozyskujący te dane zupełnie nie silą się na pomysłowość. Zupełnie więc zaskoczyło mnie podejście ALE do przywitania nowych klientów. Ostatnio rejestrując się na City Trail On Tour, w  ramach pakietu startowego pojawił się także bonusowy pakiet od ALE. Bardzo się ucieszyłem, gdyż jestem fanem żeli tej marki.
Firma postanowiła, że każdej osobie, która bierze udział w biegu, oraz zarejestruje się jako klient ich sklepu on-line przekaże za złotówkę plus 4,99zł za koszt przesyłki (kurierskiej!) zestaw dwóch batonów energetycznych oraz pięć żeli do wyboru w trzech  smakach (2+2+1).
Myślę, że zgodzicie się ze mną, iż jest to miły gest podzięki za udostępnienie danych kontaktowych do celów marketingowych. Byłbym pełen radości gdyby i inne marki doceniły przynajmniej w ten sposób naszą ofiarowaną prywatność.

Co zaś się tyczy żeli ALE to mimo, że podczas sportu lubię rzeczy kwaśne, to moim ulubionym smakiem jest truskawka-banan, który kojarzy mi się z dzieciństwem i daje spore rozluźnienie dla umysłu, w trakcie kminienia biegu. Ciekaw jestem eksperymentu ze smakiem latte z kofeiną, którego jak dotąd nie próbowałem.

R e k l a m a

autor: Adrian Diego Stan

Redaktor
Miłośnik fotografii, zabytkowych aparatów, motocykli i Szkocji
Sporty: bieg, rower, spacer, rolki, siłownia, wędrowanie
Lokalizacja: Poznań | Polska

FacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail


Leave a Reply